Oponice, okres Topoľčany
359 000 €
3 068,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
117 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2025
Pórobetón (Ytong)
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
674 m²
Zastavaná plocha:
145 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Oponice, námestie
593, 956 14, Oponice
49 m
Oponice, námestie
593, 956 14, Oponice
78 m
Oponice, rázcestie
593, 956 14, Oponice
427 m
Oponice, rázcestie
593, 956 14, Oponice
439 m
Oponice, domovina
1701, 956 14, Oponice
639 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09116 ...
Zobraziť číslo
NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.
Farská 9
Nitra
Profil realitnej kancelárie
09116 ...
Ing. Patrícia Slamková ,RSc.
NITRIANSKA REALITNÁ KANCELÁRIA s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností