Gáň, okres Galanta
199 000 €
2 030,61 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
98 m²
Plocha pozemku:
600 m²
Zastavaná plocha:
121 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gáň, Jednota
1341, 924 01, Gáň
34 m
Cesta č. 1341
1341, 924 01, Gáň
90 m
Gáň
1341, 924 01, Gáň
475 m
Gáň, žel. priecestie
1341, 924 01, Gáň
724 m
Gáň, žel. priecestie
1341, 924 01, Gáň
756 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Attila Gal
Telefónne číslo:
09106 ...
Zobraziť číslo
09106 ...
Attila Gal
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností