Roľnícka, Bratislava-Vajnory, okres Bratislava III
226 750 €
2 834,38 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
80 m²
Novostavba
Podlažie:
2/4
Rok výstavby:
2026
Plocha terasy:
23,3 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Rok kolaudácie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Chorvátsky Grob, Vajnorská
Vajnorská, 900 25
206 m
Chorvátsky Grob, Vajnorská
Vajnorská, 900 25
230 m
Chorvátsky Grob, Čierna Voda
Triblavinská, 900 25
288 m
Chorvátsky Grob, Čierna Voda
Pezinská, 900 25
310 m
Chorvátsky Grob, Na Pasienku
Pezinská, 900 25
740 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
66.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+52
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09178 ...
Zobraziť číslo
RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09178 ...
Veronika Varholová
RIEŠIME BÝVANIE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností