., Iža, okres Komárno
240 000 €
1 142,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
210 m²
Plocha pozemku:
1 008 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad
Terás:
1
Počet pivníc:
1
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
167 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Katolícka fara
Hlavná, 946 39, Iža
21 m
Kapitulská
Hlavná, 946 39, Iža
421 m
ref.kostol
Hlavná, 946 39, Iža
465 m
Strážny dom
63, 946 39, Iža
769 m
Hydroglóbus
Hlavná, 946 39, Iža
915 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0950 ...
Zobraziť číslo
A-Z Reality, s.r.o.
Tajovského 22
Nové Zámky
Profil realitnej kancelárie
0950 ...
Ing. Milan Štefanec
A-Z Reality s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností