Alšavska, Košice-Vyšné Opátske, okres Košice IV
699 000 €
1 652,48 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
423 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1980
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 549 m²
Zastavaná plocha:
470 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná škola
Lermontovova, 040 01, Košice
1.2 km
Súkromná SOŠ ekonomická Tercium
Lermontovova, 040 01, Košice
1.2 km
Súkromná materská škola a Detské montessori centrum
Jiskrova, 040 01, Košice
1.3 km
SMŠ Panorámka
Jelšová, 040 14, Košice
1.3 km
Playschool - súkromná materská škola
Kmeťova, 040 01, Košice
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-44
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09057 ...
Zobraziť číslo
ADOMIS, realitná spoločnosť
Toryská 8
Košice
Profil realitnej kancelárie
09057 ...
Mgr. Libor Soták
ADOMIS, realitná spoločnosť
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností