Mlynské nivy, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
650 €/mes.
+ 150 €/mes. energie
20,31 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
32 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
207 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
207 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
214 m
Detské opatrovateľské centrum Plné radosti
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
256 m
Anglická bilingválna škôlka
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
270 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Tomas Culen
Telefónne číslo:
09155 ...
Zobraziť číslo
09155 ...
Tomas Culen
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností