Dlhá, Stupava, okres Malacky
319 000 €
2 144,83 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
149 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/4
Rok výstavby:
2008
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Výhľad:
Mesto, Príroda
Plocha balkóna:
3 m², 2 m²
Plocha pivnice:
8 m²
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Rok kolaudácie:
2008
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Hviezdoslavova
Hviezdoslavova, 900 31, Stupava
1.1 km
Základná škola kpt.Nálepku
Školská, 900 31, Stupava
1.2 km
Základná umelecká škola
Kalvárska, 900 31, Stupava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09115 ...
Zobraziť číslo
ALFA SALUTO REAL s.r.o
Trhová 48/3326
Bratislava-Dúbravka
Profil realitnej kancelárie
09115 ...
ALFA SALUTO REAL s.r.o.
ALFA SALUTO REAL s.r.o
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností