Tento inzerát už nie je aktuálny.
Joliota Curie, Poprad, okres Poprad
671 181 €
4 679,5 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
143 m²
Novostavba
Podlažie:
5/5
Rok výstavby:
2025
Rok kolaudácie:
2027
Umiestnenie:
Posledné podlažie
Vlastníctvo:
Osobné
Zobraziť všetky
Súčasť developerského projektu
Počet aktívnych ponúk:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Stredná zdravotnícka škola
Levočská, 058 01, Poprad
294 m
Stredná odborná škola remesiel a služieb
Okružná, 058 01, Poprad
403 m
Katolícka univerzita
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
434 m
Spojená škola
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
481 m
Gymnázium, Ul. Dominika Tatarku
Dominika Tatarku, 058 01, Poprad
511 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09073 ...
Zobraziť číslo
ALFA RESIDENCE, s. r. o.
Dolný Kubín
Profil realitnej kancelárie
Tento inzerát
už nie je aktuálny.
Pozrite si ďalšie aktuálne inzeráty, ktoré by vás mohli zaujímať.
Zobraziť podobné inzerátyIvana Božoňová
ALFA RESIDENCE, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností