Kyjevská, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
645 €/mes.
+ 245 €/mes. energie
16,13 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
40 m²
Podlažie:
7/8
Rok výstavby:
1962
Počet balkónov:
2
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Orientácia:
Západná
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Letná
Letná, 831 03, Bratislava
749 m
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
994 m
Tutu - škola baletu
Vajnorská, 831 03, Bratislava
1 km
Veselá lienka
Smrečianska, 812 43, Bratislava
1 km
Starters
Mýtna, 811 07, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Realitná kancelária
Röntgenova 28
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Peter Karas
KeyPoint
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností