Kľačany, okres Hlohovec
217 000 €
1 101,52 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
197 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2000
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
830 m²
Domáce zvieratá:
Nie
Plocha terasy:
30 m²
Plocha pivnice:
50 m²
Plocha garáže:
19 m²
Zastavaná plocha:
247 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kľačany, obec
1323, 920 64, Kľačany
51 m
Kľačany, ZŠ
1323, 920 64, Kľačany
274 m
Kľačany
1323, 920 64, Kľačany
460 m
Kľačany, žel. zast.
513, 920 64, Kľačany
555 m
Kľačany, žel. zast.
513, 920 64, Kľačany
570 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
82.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
0
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
PNORF - REAL ESTATE
Závalie 1333/11B
Hlohovec
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
JUDr. Mgr. Branislav Fázik
PNORF - REAL ESTATE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností