Drienica, okres Sabinov
55 000 €
785,71 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha chalupy:
70 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1970
Tehlová
Zastavaná plocha:
55 m²
Elektrina:
Na pozemku, Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Drienica, hor.koniec
3181, 083 01, Drienica
206 m
Drienica, hor.koniec
3181, 083 01, Drienica
223 m
Drienica, stred
3181, 083 01, Drienica
517 m
Drienica, stred
3181, 083 01, Drienica
526 m
Drienica, dol.koniec
3181, 083 01, Drienica
945 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
87%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
Vaše nehnuteľnosti s.r.o.
Suchomlynská 11
Prešov
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Viktória Svatová
VN reality s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností