Komenského, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
295 314 €
4 141,85 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
71 m²
Novostavba
Podlažie:
2/3
Rok výstavby:
2025
Počet balkónov:
1
Plocha pivnice:
2 m²
Rok kolaudácie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium Andreja Sládkoviča
Komenského, 974 01, Banská Bystrica
180 m
Bakossova
Bakossova, 974 04, Banská Bystrica
348 m
Právnická fakulta UMB
Komenského, 974 01, Banská Bystrica
366 m
Základná umelecká škola Jána Cikkera
Lazovná, 974 01, Banská Bystrica
390 m
Skuteckého
Skuteckého, 974 01, Banská Bystrica
427 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+195
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09155 ...
Zobraziť číslo
Avenu
Medený Hámor 11
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
09155 ...
Ivana Rešetková
Avenu
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností