Kudlovská, Humenné, okres Humenné
299 990 €
1 612,85 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
186 m²
Kompletná rekonštrukcia
Tehlová
Plocha pozemku:
872 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad, Technická miestnosť
Počet balkónov:
2
Terás:
1
Počet garáží:
1
Rok kolaudácie:
1989
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Humenné, Kudlovská ul. č. 118
Kudlovská, 066 01, Humenné
169 m
Humenné, Kudlovská ul. č. 118
Kudlovská, 066 01, Humenné
170 m
Humenné, Kudlovská ul. č. 237
Kudlovská, 066 01, Humenné
203 m
Humenné, Kudlovská ul. č. 237
Kudlovská, 066 01, Humenné
216 m
Humenné, Kudlovská ul. č. 287
Kudlovská, 066 01, Humenné
444 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Bosen Group s.r.o.
Ružinovská 42
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Natália Herškovič
BOSEN Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností