-, Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
90 000 €
661,76 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
136 m²
Rok výstavby:
1969
Plocha pozemku:
1 500 m²
Zastavaná plocha:
110 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola ekonómie a manažmentu
Robotnícka, 953 01, Zlaté Moravce
337 m
Špeciálna materská škola
Slnečná, 953 01, Zlaté Moravce
1 km
Spojená škola Špeciálna základná škola J,Kráľa 39, Zlaté Moravce - elokované pracovisko
Slnečná, 953 01, Zlaté Moravce
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09087 ...
Zobraziť číslo
Moderný maklér s.r.o.
Rusovská cesta 16
Bratislava-Petržalka
Profil realitnej kancelárie
09087 ...
Magdaléna Kúthová
Moderný maklér s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností