Kazanská, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
210 000 €
3 818,18 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Podlažie:
5/8 + výťah
Rok výstavby:
2014
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné slovanské gymnázium
Vážska, 821 07, Bratislava
623 m
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
710 m
Základná škola Bieloruská 1
Bieloruská, 825 63, Bratislava
730 m
Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola
Estónska, 825 63, Bratislava
780 m
Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL
Hornádska, 821 06, Bratislava
785 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09075 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09075 ...
Ján Slávik
Realitní makléri SR
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností