Kollárova, Nitra, okres Nitra
164 900 €
2 925,31 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
56 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
11/12 + výťah
Rok výstavby:
1990
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ŠZŠ s materskou školou
Fabrická, 949 01, Nitra
35 m
Spojená škola
Mudroňova, 949 01, Nitra
155 m
Základná umelecká škola Jozefa Rosinského v Nitre
Vajanského, 949 01, Nitra
311 m
Materská škola
Párovská, 949 01, Nitra
392 m
SOŠ Nitra
Osvaldova, 949 01, Nitra
431 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
ALL INCLUSIVE REAL, s.r.o
Hlavná 5/26
Dunajská Streda
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Robert Šimon
ALL INCLUSIVE REAL, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností