Podzáhradná 2, Bratislava-Podunajské Biskupice, okres Bratislava II
700 €/mes. s energiami
13,21 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
53 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná stredná odborná škola pedagogická
Bieloruská, 825 63, Bratislava
416 m
Základná škola Bieloruská 1
Bieloruská, 825 63, Bratislava
436 m
Súkromná stredná odborná škola - Gastroškola
Estónska, 825 63, Bratislava
485 m
MaxiMax
Špaldová, 825 63, Bratislava
813 m
Súkromná materská škola GALILEO SCHOOL
Hornádska, 821 06, Bratislava
854 m
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-159
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Ivan Šebeň
Telefónne číslo:
09186 ...
Zobraziť číslo
09186 ...
Ivan Šebeň
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností