Sládkovičova 1, Pezinok, okres Pezinok
104 000 €
1 386,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
75 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1958
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
191 m²
Zastavaná plocha:
80 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Šancová, 902 01, Pezinok
186 m
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
M. R. Štefánika, 902 01, Pezinok
351 m
Gen. Pekníka
Gen. Pekníka, 902 01, Pezinok
521 m
Materská škola
Bernolákova, 902 01, Pezinok
615 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+90
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09074 ...
Zobraziť číslo
Virgovič Reality
Rulandská 10
Pezinok
Profil realitnej kancelárie
09074 ...
Stanislav Virgovič
Virgovič Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností