Chemikov, Nováky, okres Prievidza
185 000 €
2 466,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
75 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Nováky
Pribinova, 972 71, Nováky
387 m
Špeciálna základná škola Nováky
Pribinova, 972 71, Nováky
390 m
Základná škola
J. C. Hronského, 972 71, Nováky
833 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Tomáš Balaščák
Telefónne číslo:
09109 ...
Zobraziť číslo
09109 ...
Tomáš Balaščák
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností