Demänová, Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
218 000 €
4 739,13 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
46 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2016
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Ski Bus
Daniela Šlachtu, 031 01, Liptovský Mikuláš
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0918 ...
Zobraziť číslo
AstonReal s.r.o.
Horná 32
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
0918 ...
Saskia Karmanová - Liptovský Mikuláš
AstonReal s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností