Studenohorská, Bratislava-Lamač, okres Bratislava IV
290 000 €
3 766,23 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
77 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
4/7 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Plocha lodžie :
7,6 m²
Plocha pivnice:
2 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
SOA Liberta
Borinská, 841 03, Bratislava
345 m
Súkromná ZŠ s MŠ Marie Montessori
Borinská, 841 03, Bratislava
356 m
Súkromné konzervatórium Alkana
Batkova, 841 01, Bratislava
1.3 km
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
Batkova, 841 01, Bratislava
1.3 km
Pekníkova
Pekníkova, 841 06, Bratislava
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+26
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Dr. Domov
Drobného 27
Bratislava-Dúbravka
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Štefan Blaha
Dr. Domov
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností