Černyševského, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
2 800 €/mes.
+ 800 €/mes. energie
11,83 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
237 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Brilliant Stars
Vavilovova, 851 01, Bratislava
312 m
Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby
Wolkrova, 851 01, Bratislava
396 m
Základná škola internátna pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou
Vlastenecké námestie, 851 01, Bratislava
430 m
Špeciálna materská škola
Vlastenecké námestie, 851 01, Bratislava
435 m
City Baby Care
Einsteinova, 851 01, Bratislava
500 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Roman Anguš
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
+4219 ...
Roman Anguš
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností