Nová Dedinka, okres Senec
307 000 €
2 659,85 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
115 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
420 m²
Terás:
1
Rok kolaudácie:
2026
Zastavaná plocha:
132 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Nová Dedinka, Slnečná
Hlavná, 900 29, Nová Dedinka
164 m
Nová Dedinka, Slnečná
Slnečná, 900 29, Nová Dedinka
166 m
Nová Dedinka, Obecný úrad
Hlavná, 900 29, Nová Dedinka
586 m
Nová Dedinka, Obecný úrad
Hlavná, 900 29, Nová Dedinka
600 m
Nová Dedinka, Športová
Hlavná, 900 29, Nová Dedinka
669 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
86%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Silvia Silvia Kadlicová
Realitné kancelárie, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností