Likavka, okres Ružomberok
80 000 €
1 142,86 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
70 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Zmiešaná
Plocha pozemku:
378 m²
Vybavenie:
Technická miestnosť
Zastavaná plocha:
80 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná základná umelecká škola Jánoš
Mostová, 034 01, Ružomberok
1.2 km
Súkromná základná umelecká škola - Katolícky kruh
Antona Bernoláka, 034 01, Ružomberok
1.2 km
Gymnázium svätého Andreja
Námestie A. Hlinku, 034 01, Ružomberok
1.4 km
Základná umelecká škola Ľudovíta Fullu
Námestie A. Hlinku, 034 01, Ružomberok
1.5 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
80.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-33
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Bosen Group s.r.o.
Ružinovská 42
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mária Ertel
BOSEN Dolný Kubín
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností