Eduarda Wenzla 8, Bratislava-Rača, okres Bratislava III
830 €/mes.
16,27 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
51 m²
Novostavba
Podlažie:
2
Rok výstavby:
2024
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Terás:
1
Zastavaná plocha:
63 m²
Vlastníctvo:
Nevysporiadané
Telekomunikácie:
Internet, Optická sieť
Zariadenie:
Zariadené kompletne
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Akadémia Policajného zboru v Bratislave
Sklabinská, 835 17, Bratislava
486 m
Stredná odborná škola
Na pántoch, 835 17, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
62.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+194
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitná sieť UPgreat
Hubová 13
Šamorín
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Jaroslav Čáp
UPgreat
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností