Podjavorinskej 2004, Topoľčany, okres Topoľčany
149 000 €
2 483,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
60 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7/12 + výťah
Rok výstavby:
1972
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Gagarinova, 955 03, Topoľčany
538 m
Rastislavova
Rastislavova, 955 01, Topoľčany
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+288
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09089 ...
Zobraziť číslo
RIEŠIME BÝVANIE
Svätoplukova 30
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09089 ...
Jana Klačková
RIEŠIME BÝVANIE
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností