Skalná, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
750 €/mes.
14,42 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
52 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
2
Zastavaná plocha:
58 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda
Kapitulská, 814 58, Bratislava
248 m
MŠ Milana Hodžu
Zochova, 811 03, Bratislava
256 m
ESPANIA
Kozia, 811 03, Bratislava
389 m
British Council
Panská, 811 01, Bratislava
402 m
Materská škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
531 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
RECLOUD Reality a.s.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Filip Kühtreiber
Mentor Group Real Estate - reCloud platforma
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností