Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 06. 2022
Žilina
Mobilné domy - stavby budúcnosti - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS
Cena dohodou

Mobilné domy - stavby budúcnosti - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Developerský projekt
  • Úžit. plocha: 54 m2
  • ID inzerátu: 4210175
Ponúkame na predaj mobilné domy s výhradným zastúpením na celom území SR. Jedná sa o mobilnú formu stavieb, pri ktorých sa vyžaduje iba oznamovacia povinnosť danej obci alebo mestu. Pri realizácii výstavby je možnosť modulácie domov podľa ľubovoľného výberu. Najmenší modul má 18 m2 a najväčší modul 108 m2. Úžitkovú plochu si zvolíte podľa Vašich potrieb, pretože moduly je možné ľubovoľne spájať.

Medzi naše najpredávanejšie moduly patria 54m2 (9x6m), 72m2 (12x6m), 108m2 (12x9m) a viac. Štandardný technologický variant domu pozostáva z nosnej konštrukcie z drevených profilov, ktoré sú vyplnené tepelnou izoláciu, atď. Podlahy v obytných častiach môžu byť laminátové alebo drevené parkety, v kúpeľni dlažba alebo vinyl. V štandarde je tiež ponúkané podlahové kúrenie a LED osvetlenie. Izolačná fólia je použitá na strešnú krytinu, ktorú chráni zelený trávnik a zároveň predlžuje jej životnosť.

Hlavné výhody sú modulárny dizajn, široké spektrum využiteľnosti, záruka 8 rokov a životnosť minimálne 80 rokov. Poprosím o bližšie informácie na tel.čísle 0902 888 335 alebo na mail: groandpartners@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu