Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
529 000 €
3 348,1 €/m²
v cene kompletný servis.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
158 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
2/6
Rok výstavby:
1946
Plocha terasy:
50 m²
Plocha pivnice:
6 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná škôlka ROZPRÁVKOVO
Medená, 811 02, Bratislava
162 m
Gymnázium sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
207 m
Základná škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
217 m
Katedry kulturológie, marketingovej komunikácie, porovnávacej religionistiky, žurnalistiky
Štúrova, 811 02, Bratislava
238 m
Materská škola sv. Uršule
Nedbalova, 811 01, Bratislava
240 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
AVE estate s.r.o.
Ulica Biskupa Kondého 30/5138
Dunajská Streda
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Martin Maťufka
AVE estate s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností