Hlavná, Gbelce, okres Nové Zámky
85 000 €
515,15 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
165 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1972
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
6 783 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
6 783 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Nová Vieska, žel. st.
509, 943 42, Nová Vieska
277 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0903 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0903 ...
Diana Vargová
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností