Továrenská, Lučenec, okres Lučenec
79 000 €
1 276,25 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1 + výťah
Panelová
Vybavenie:
Špajza, Výťah
Počet balkónov:
1
Počet pivníc:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2018
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ZŠ a MŠ Kubínyho nám.
Osloboditeľov, 984 01, Lučenec
1.4 km
Základná škola Józsefa Kármána s materskou školou
J. Kármana, 984 01, Lučenec
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-107
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Reality Novohrad
Ulica železničná 18/187
Lučenec
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Bea Kövešdiová
Reality LC s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností