Svätoplukova, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
800 €/mes. s energiami
13,79 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
58 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
3/5
Rok výstavby:
1946 - 1969
Tehlová
Energetický certifikát:
V príprave
Počet balkónov:
1
Vykurovanie:
Klimatizacia
Počet WC:
1
Počet spální:
1
Počet kúpeľní:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Velehradská 24
Velehradská, 821 08, Bratislava
154 m
Materská škola Velehradská 24, Elokované triedy Budovateľská 10
Budovateľská, 821 08, Bratislava
259 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
445 m
MŠ Miletičova 37 - Elokované triedy Gemerská 4
Gemerská, 821 08, Bratislava
465 m
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
604 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09159 ...
Zobraziť číslo
DELOP real s. r. o.
Trhová 54
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
09159 ...
Denisa Rathouská
DELOP real s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností