Bajkalská 45C, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
720 €/mes. s energiami
21,18 €/m²/mes.
vrátane energií
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
34 m²
Novostavba
Podlažie:
5/5 + výťah
Rok výstavby:
2023
Tehlová
Energetický certifikát:
A
K dispozícii od:
22.05.2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jasle Drobček
Kľukatá, 821 05, Bratislava
1.1 km
Kids paradise
Martinčekova, 821 01, Bratislava
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09046 ...
Zobraziť číslo
CPM Real Estate
Trnavská cesta 74/A
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09046 ...
Katarína Peschková, MBA., RSc.
CPM Real Estate
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností