Hliny 3, Žilina, okres Žilina
245 000 €
4 152,54 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
59 m²
Zastavaná plocha:
59 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
MŠ Puškinova
Puškinova, 010 01, Žilina
171 m
MŠ Čajakova
Čajakova, 010 01, Žilina
179 m
Detské jasle
Puškinova, 010 01, Žilina
193 m
Detské jasle
Jozefa Cígera Hronského, 010 01, Žilina
315 m
Materská škola Hliny 8
Suvorovova, 010 01, Žilina
585 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+344
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie SR
Chlumeckého 5
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Soňa Handzová
CUSTOM.real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností