Smrečianska, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
569 000 €
4 863,25 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
117 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1920
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Plocha pozemku:
218 m²
Zastavaná plocha:
125 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Veselá lienka
Smrečianska, 812 43, Bratislava
88 m
SMART START
Šancová, 811 05, Bratislava
241 m
Materská škola Tabaková 10
Tabaková, 811 07, Bratislava
254 m
Záhrebská
Záhrebská, 811 05, Bratislava
272 m
Starters
Mýtna, 811 07, Bratislava
294 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09484 ...
Zobraziť číslo
KATLEN, s.r.o.
Košická 52A
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09484 ...
Katarína Žňavova
KATLEN, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností