Horná Potôň, okres Dunajská Streda
228 900 €
2 025,66 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
113 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2015
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
438 m²
Rok kolaudácie:
2014
Zastavaná plocha:
87 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Horná Potôň, Benkova Potôň
Hlavná, 930 36, Horná Potôň
144 m
Horná Potôň, ZŠ
Hlavná, 930 36, Horná Potôň
378 m
Horná Potôň, Čečínska Potôň
Hlavná, 930 35, Horná Potôň
850 m
Horná Potôň, OcÚ
Hlavná, 930 36, Horná Potôň
883 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-15
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Andel&Zachar s.r.o.
Kapitulská 454/12
Trnava
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Silvia Silvia Halecká
Andel&Zachar s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností