Orgovánová, Košice-Západ, okres Košice II
170 000 €
3 269,23 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
52 m²
Kompletná rekonštrukcia
Bloková konštrukcia
Vybavenie:
Výťah
Počet pivníc:
1
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
52 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Bernolákova 16
Bernolákova, 040 11, Košice
211 m
Základná škola sv. Cyrila a Metoda
Narcisová, 040 11, Košice
291 m
Detské centrum Sloník
Humenská, 040 11, Košice
514 m
Základná umelecká škola
Rožňavská, 040 11, Košice
657 m
Súkromná ZŠ
Trieda SNP, 040 11, Košice
701 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+1
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
MYRA.
Murgašova 3/1407
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
JUDr. Miroslav Černý
MYRA. Košice
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností