Bohdanovce, okres Košice - okolie
135 000 €
675 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
200 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
Pred 1945
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
745 m²
Vybavenie:
Záhrada
Zastavaná plocha:
251 m²
Orientácia:
Juhozápadná
Vlastníctvo:
Osobné
Šírka pozemku:
16 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bohdanovce, kostol
552, 044 16, Bohdanovce
17 m
Bohdanovce, kostol
552, 044 16, Bohdanovce
87 m
Bohdanovce, rázc. Niž. Čaj
552, 044 16, Nižná Myšľa
671 m
Bohdanovce, rázc. Niž. Čaj
552, 044 16, Nižná Myšľa
686 m
Cesta č. 3322
3322, 044 16, Bohdanovce
751 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
85.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-27
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09152 ...
Zobraziť číslo
Eli real realitná kancelária
Pražská 4
Košice-Západ
Profil realitnej kancelárie
09152 ...
Lucia Balteszová
Košice
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností