Nitra, okres Nitra
169 990 €
2 297,16 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
74 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/7
Rok výstavby:
1980
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Umiestnenie:
Zvýšené prízemie
Zastavaná plocha:
74 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola
Škultétyho, 949 11, Nitra
209 m
Spojená škola internátna
Červenova, 949 01, Nitra
440 m
Materská škola
Beethovenova, 949 11, Nitra
761 m
Materská škola
Kostolná, 949 01, Nitra
879 m
Brnka
Pezinská, 949 11, Nitra
985 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Andel&Zachar s.r.o.
Kapitulská 454/12
Trnava
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Ing. Viera Uvírová
Andel&Zachar s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností