Wolkrova, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
335 000 €
3 941,18 €/m²
Vrátane provízie
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
85 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
7/8 + výťah
Rok výstavby:
1985
Plocha balkóna:
2 m²
Plocha pivnice:
2 m²
Skladový priestor:
Áno
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola internátna pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou
Vlastenecké námestie, 851 01, Bratislava
230 m
Súkromná škola umeleckého priemyslu animovanej tvorby
Wolkrova, 851 01, Bratislava
235 m
Špeciálna materská škola
Vlastenecké námestie, 851 01, Bratislava
249 m
Brilliant Stars
Vavilovova, 851 01, Bratislava
386 m
City Baby Care
Einsteinova, 851 01, Bratislava
552 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
REINVEST s.r.o.
Kuklovská 41
Bratislava
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. Ján Hvozdík RSc.
REINVEST s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností