Pod Vtáčnikom, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
2 600 €/mes.
+ 300 €/mes. energie
28,26 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
92 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Letná
Letná, 831 03, Bratislava
892 m
Veselá lienka
Smrečianska, 812 43, Bratislava
1.1 km
Súkromná škôlka Gašparko
Jeséniova, 831 01, Bratislava
1.2 km
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
1.3 km
Starters
Mýtna, 811 07, Bratislava
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Juraj Dorr
Telefónne číslo:
09109 ...
Zobraziť číslo
09109 ...
Juraj Dorr
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností