Račianska 64B, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
695 €/mes.
+ 225 €/mes. energie
12,87 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
54 m²
Novostavba
Podlažie:
5/8 + výťah
Rok výstavby:
2022
Zmiešaná
Energetický certifikát:
A
Domáce zvieratá:
Nie
Vybavenie:
Šatníkové skrine, Tepelná izolácia, Výťah
Skladový priestor:
Nie
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava
Račianska, 831 02, Bratislava
304 m
Letná
Letná, 831 03, Bratislava
676 m
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
1.2 km
Tutu - škola baletu
Vajnorská, 831 03, Bratislava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
DAPPER PROPERTIES
Na Piesku 19
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Peter Sura
DAPPER PROPERTIES
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností