Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
320 000 €
3 486,6 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
92 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1981
Panelová
Plocha pozemku:
404 m²
Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie
Zastavaná plocha:
404 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Kids Paradise
Panónska cesta, 851 01, Bratislava
449 m
Kids Paradise
Panónska cesta, 851 01, Bratislava
494 m
Súkromná základná škola FELIX
Krásnohorská, 851 07, Bratislava
495 m
Neškola
Znievska, 851 06, Bratislava
686 m
INškôlka
Zuzany Chalupovej, 851 07, Bratislava
742 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09498 ...
Zobraziť číslo
B10 Slovensko, a. s.
Sad na studničkách 2E
Žilina
Profil realitnej kancelárie
09498 ...
Mgr. Zuzana Francisty
Bratislava
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností