Betlanovce, okres Spišská Nová Ves
83 000 €
1 037,5 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
80 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1946 - 1969
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
988 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Špajza, Záhrada
Zastavaná plocha:
80 m²
nájomného bývania v lokalite
76.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-3
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09055 ...
POFIS s.r.o.
POFIS s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností