Vajnorská, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
570 €/mes.
+ 330 €/mes. energie
8,51 €/m²/mes.
Nájom: 570 € / mesiacEnergie: 330 € / mesiac ( vrátane internetu a TV)DepozitProvízia
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
67 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/6
Rok výstavby:
1930
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
647 m
Tutu - škola baletu
Vajnorská, 831 03, Bratislava
675 m
Letná
Letná, 831 03, Bratislava
798 m
Kings School International
Trnavská cesta, 821 02, Bratislava
992 m
Tomášikova
Tomášikova, 821 01, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
HERRYS s.r.o.
Bottova 4
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr Radka Tonková
HERRYS s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností