Nová, Lutila, okres Žiar nad Hronom
175 000 €
729,17 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
240 m²
Plocha pozemku:
666 m²
Vybavenie:
Špajza, Sklad, Technická miestnosť
Počet balkónov:
2
Rok poslednej rekonštrukcie:
2010
Zastavaná plocha:
217 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Lutila, kultúrny dom
Štefánikova, 966 22, Lutila
197 m
Lutila, kultúrny dom
Kamenná, 966 22, Lutila
216 m
Lutila, Jednota
Štefánikova, 966 22, Lutila
274 m
Lutila, IBV
Na rybníky, 966 22, Lutila
401 m
Lutila, IBV
Na rybníky, 966 22, Lutila
423 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
83%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+6
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09057 ...
Zobraziť číslo
Realitné kancelárie
Pribinova 4
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09057 ...
Dajana Švecová
Realitné kancelárie, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností