Prachatická 2145, Zvolen, okres Zvolen
139 990 €
2 545,27 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/4
Rok výstavby:
1990
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná materská škola Montessori
Prachatická, 960 01, Zvolen
118 m
Quo vadis
M. Rázusa, 960 01, Zvolen
153 m
Stredná odborná škola technická
J. Švermu, 960 01, Zvolen
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+117
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
VICTORY REALITY Residence s. r. o.
Dolná 19
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Michal Jančiar
VICTORY REALITY Residence s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností