Topoľčianska 22, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
269 900 €
3 175,29 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
85 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
10/12 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Výťah
Plocha lodžie :
4 m², 4 m²
Plocha pivnice:
2 m²
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Do sveta
Tematínska, 851 05, Bratislava
339 m
Evanjelická materská škola Dr. Filipa Melanchtona
Znievska, 851 05, Bratislava
431 m
Materská škola Holíčska 50
Holíčska, 851 05, Bratislava
493 m
Neškola
Znievska, 851 06, Bratislava
571 m
Stredná zdravotnícka škola
Znievska, 851 06, Bratislava
634 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
DAPPER PROPERTIES
Na Piesku 19
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Peter Sura
DAPPER PROPERTIES
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností