Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
870 €/mes.
+ 260 €/mes. energie
13,18 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
66 m²
Novostavba
Podlažie:
7/9 + výťah
Rok výstavby:
2024
Plocha lodžie :
13 m²
Plocha pivnice:
1,9 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
432 m
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
447 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
633 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
728 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
741 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09175 ...
Zobraziť číslo
BROTHERS
Trnavská cesta 82/A
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09175 ...
Mgr. Adriana Kminiaková
BROTHERS
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností