Sliačska 1/D, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
3 393,8 €/mes.
14,2 €/m²/mes.
+ DPH
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
239 m²
Zastavaná plocha:
270 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Letná
Letná, 831 03, Bratislava
501 m
Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava
Račianska, 831 02, Bratislava
823 m
The Little Gym
Vajnorská, 831 03, Bratislava
1 km
Tutu - škola baletu
Vajnorská, 831 03, Bratislava
1.1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
Wealth Group, s.r.o.
Radová 1637/19
Nová Dedinka
Profil realitnej kancelárie
0911 ...
Martina Demová
Wealth Group, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností